Vakances, sadarbības piedāvājums

SIA "Lat Met" aicina darbā - Biroja darbinieku metālapstrādes cehā

Meklējam papildspēkus metāla apstrādes ceha ofisā. Amata pienākumi saistībā ar pasūtījumu apstrādi, tāmēšanu, komunikāciju ar klientu, komercpiedāvājumu sagatavošanu un nodošanu ražošanā, kvalitātes vadības sistēmas uzturēšanu, utt.

Galvenie amata pienākumi:

 • ·       Komercpiedāvājumu sagatavošana – tāmēšana;
 • ·       Pasūtījuma specifikācijas saskaņošana ar klientu, komunikācija ar klientu;
 • ·       Kalkulāciju un komercpiedāvājumu sagatavošana;
 • ·       Rēķinu reģistrēšana un izrakstīšana;
 • ·       Materiālu un transporta pakalpojumu pasūtīšana;
 • ·       Kvalitātes vadības sistēmas uzturēšana.
 • Amata pienākumi var manīties atkarībā no darba pretendentu kompetences un iemaņām.

Prasības darba pretendentiem:

 • ·        3 gadu darba pieredze ofisa darbā, tirdzniecībā, projektu vadībā vai ražošanas darba organizēšanā;
 • ·        Loģiskā domāšana, apķērība un pozitīva attieksme;
 • ·        Labas komunikācijas prasmes - spēja brīvi un pārliecinoši komunicēt ar klientiem tiekoties klātienē, sazinoties pa tālruni vai elektroniski;
 • ·        Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un rast risinājumu dažādās situācijās;
 • ·        Vēlme strādāt metāla izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības nozarē;
 • ·        Prasmes darbam ar datoru.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

 • ·        Izpratne par tehniska darba organizēšanu, tāmēšanu;
 • ·        Prasme strādāt ar kādu no projektēšanas datorprogrammām;
 • ·        Spēja lasīt un saprast metāla izstrādājumu rasējumus un veikt vienkāršus labojumus vai papildinājumus.

Atalgojums:  uzsākot darbu 850EUR (bruto)  = ~650EUR ( neto alga "uz rokas") Iespējams nepilnas slodzes darba laiks un/vai daļējs darbs no mājām.

Darba vietas adrese: “Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300m no Rubenes baznīcas).

Pieteikties iespējams: Sūtot motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu aigars@latmet.com vai aizpildot kontaktu formu zemāk

Papildus info: Mēs šobrīd meklējam ofisa darbinieku ar labām komunikācijas spējām, tāpēc no pretendentiem sagaidām arī motivācijas vēstuli un/vai mazliet plašāku aprakstu par sevi.

aicinām aizpildīt kontaktu formu

vai sūtīt e-pastu uz aigars@latmet.com (Aigars - Mob. 29429956 )Uzņēmuma vadītāja stāsts par sevi un Lat Met attīstības plāniem. 

Kad man bija apmēram 5 gadi, ar ģimeni pārcēlāmies uz dzīvi Valmierā. Visas vasaras pavadīju pie vectēva, kurš vadīja lielas meliorācijas metāla apstrādes darbnīcas Gulbenes pusē, Stāķu ciemā.  Šobrīd šajās telpās strādā SIA "Gaujas Koks". Vectēvs katru dienu mani ņēma līdzi uz darbnīcām un tā laikam bija mana pirmā saskarsme ar metāla apstrādi. Pēdas ir palikušas manā dzīvē. 😊

Pirms Lat Met dibināšanas, dažus gadus vadīju tēvam piederošu individuālo uzņēmumu. Lat Met dibināts 2004.gadā un šogad uzņēmums  svinēja 15 gadu jubileju. Lat Met šobrīd strādā aptuveni 20 darbinieki (10 cilvēki strādā metālapstrādes nozarē) Uzņēmums nodarbojas arī ar reklāmas izkārtņu ražošanu un garāžu vārtu tirdzniecību. Lat Met apgrozījums ir 700 tūkstoši euro gadā un aptuveni  65 % no saražotās produkcijas tiek eksportētas. Uzņēmumam ir sava ražošanas bāze - 1000m2

2019.gadā pats uzņēmos arī metāla apstrādes ceha vadītāja pienākumus un vienlaicīgi turpināju arī pildīt projektu vadītāja un uzņēmuma vadītāja pienākumus.  Šobrīd varu teikt, ka metālapstrādes nozare 2019 gadā ir strādājusi veiksmīgi - uzlabojušies finanšu radītāji, izmainījusies pasūtījumu struktūra.(Sākot ar 2020 gada vidu ceha darbu vada ceha vadītājs) Bet iekšēji izjūtu nepieciešamību turpināt pārmaiņas - sakārtot procesus un izveidot Vidzemē vienu no labākajiem metālapstrādes uzņēmumiem, kas var kļūt pamanīts arī Skandināvijas tirgū. Mums ir uzprojektēts jauns ražošanas cehs, bet telpām un aprīkojumam nav nekādas vērtības bez zinošas un pieredzējušas darbinieku komandas. Tieši darbinieki ir galvenais uzņēmuma dzinējspēks - smadzenes, kas virza uz priekšu un ļauj uzņēmumam augt. Tieši tāpēc šobrīd meklēju ceļus kā izveidot zinošu un pieredzējušu darbinieku komandu, kam ir līdzīgi mērķi un redzējums.

Lai piesaistītu zinošu un pieredzējušu metālapstrādes speciālistu komandu, un nākotnē izveidotu vienu no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Vidzemē, esmu atvērts:

 • Apvienoties ar citiem metālapstrādes uzņēmumiem (pieredzējušu vadošo darbinieku piesaiste, resursu un zināšanu apvienošana)
 • Pārdot daļu kapitāla daļas sadarbības partnerim(investoram) ar stabilu pasūtījuma portfeli (mērķa tirgus- Skandināvija)
 • Nākotnē nelielu daļu no kapitāla daļām nodot vadošajiem darbiniekiem
Ja Jūs ir ieinteresējusi kāda no darba vakancēm vai esat ieinteresēts cita veida sadarbībai, droši sazinieties ar mani Mob. 29429956 aigars@latmet.com


Ar cieņu, SIA "Lat Met" vadītājs Aigars Šuvcāns

Hei, padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Metālapstrādes ceha foto

Ieskats Lat Met metālapstrādes cehā. Šobrīd galvenokārt koncentrējamies uz eksportu un industriāliem klientiem. Bet reizēm metāla izstrādājumi tiek izgatavoti arī pēc privātpersonu pasūtījuma.

0
 .